Форумна лига: Разгромна победа за „баварците".
Публикувано от BMWPower-BG.net на 10 април 2008 | Преглеждания: 1913

Футболният отбор на „BMW Клуб България" победи този на FenMania с 5:0. Точни за баварците бяха Петър Николов (sieg), Пламен Танов (n1tr0s0x1d3s1st3m) на два пъти, Георги Костадинов (GTS) и вратарят Милен Ценков (Reportera) от дузпа. Мачът се проведе в изключително тежки условия под проливния дъжд, излял се над „Спорна София". Изобилстваха съдийските грешки и мъжките единоборства. В миналия кръг BMW победи ПМЛ Юнайтед в доста тежък мач. Попадението отбеляза в последните минути Георги Костадинов (GTS) със силен шут от границите на наказателното поле. Изобилстваха борбите в средата на терена и отборите рядко показваха истинските си качества. Епизодични бяха проявите на крилата на BMW, като по-опасните удари бяха отправени от футболистите на ПМЛ. Не отсъстваха и грубостите. Доста труд в средата на терена хвърли „черноработникът" Пламен Танов (n1tr0s0x1d3s1st3m) и безспорно той има най-голям принос за победата на „синьо-белите". През второто полувреме добро включване направи Росен Цанков (rTzankov), който подсили леко разконцентрираната защита на баварците в този мач. Капитанът Методи Данев (meto'o) също се бори доста, но не беше на обичайното си ниво и направи грубо нарушение, което бе санкционирано с жълт картон. Третата поредна победа отдалечи BMW на 5 точки от втория в класирането отбор на Симитли и те вече водят в класирането води с 41 точки, а Симитли е втори с 36 и ФРГ с 34.

В следващия кръг BMW Клуб България посреща отбора на МК Дружбето. Предишният двубой между тях завърши с 3:1 в полза на „баварците", като точни бяха „обичайните заподозрени" Методи Данев (meto'o), Петър Николов (sieg) и Георги Костадинов (GTS). Отборът на Манга-Кун се намира в долната половина на таблицата, с малка преднина пред изпадащите Dir.bg и PC Mania и това ги прави опасен и непредвидим съперник.

Автор: Цветан Акьосев